Staatssecretaris Bleker van landbouw gaat de vergaderingen voorzitten van de wetenschappelijke commissie die moet toezien op de uitvoering van het convenant Ritueel Slachten. Eind maart had het convenant al klaar moeten zijn, maar het Nederlands-Israëlitisch Kerkgenootschap (NIK) had grote bezwaren tegen de samenstelling van de wetenschappelijke commissie die moet toezien op de uitvoering. Ronnie Eisenmann, voorzitter van de Joodse Gemeente Amsterdam, zei onlangs in Trouw er zeer aan te hechten om samen te zoeken naar verbetering van het dierenwelzijn, maar wel ‘binnen de grenzen van de religieuze praktijk’.
Compromis over rituele slacht in de maak
5 juni 2012 dofor De Vrije GedachteTags: dierenwelzijn, religie, ritueel slachten, rituele slacht
Geplaatst in Algemeen | Geen reacties »
Reageer
- Welkom!
Vrijdenkersvereniging De Vrije Gedachte, opgericht in 1856, stelt zich het bevorderen van het atheïstisch humanisme ten doel.
Vrijdenkers onderzoeken de werkelijkheid door middel van rationeel denken, dus zonder dogmatische of ideologische vooroordelen.
Vrijdenkers verwerpen iedere godsvoorstelling. Daarom is De Vrije Gedachte atheïstisch. Voor De Vrije Gedachte staat het menselijke individu centraal. In die zin is zij humanistisch.
Lees verder: Wat is vrijdenken?
Anton van Hooff, voorzitter van het bestuur van De Vrije Gedachte - Agenda
-
Nieuwsbrief
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Je ontvangt een email met een link voor bevestiging (zo niet controleer je spambox)
Sendit Wordpress newsletter - Recente reacties
- Jan Bontje op Wetenschap en religie
- Frans van Dongen op Wetenschap en religie
- Hans Velderman op Vrijdenkersdag 2013: Religie en Onderwijs
- kjwouters op Vrijdenkersdag 2013: Religie en Onderwijs
- Kees de Jongen op Vrijdenkersdag 2013: Religie en Onderwijs
- kjwouters op Vrijdenkersdag 2013: Religie en Onderwijs
- Hans Velderman op Vrijdenkersdag 2013: Religie en Onderwijs
- Kees de Jongen op Vrijdenkersdag 2013: Religie en Onderwijs
- Hans Velderman op Democratie = de meerderheid bepaalt?
- Hans Velderman op Demonstreren in Amsterdam op 30 april mag
- Hans Velderman op Overheid en burger
- Hans Velderman op Wetenschap en religie
- Frans van Dongen op Wetenschap en religie
- Jan Bontje op Positie gebedsgenezer Zijlstra aangetast
- Kees de Jongen op Positie gebedsgenezer Zijlstra aangetast
- Jan Bontje op Positie gebedsgenezer Zijlstra aangetast
- kjwouters op Rusland keert terug tot de tsarentijd
- KeesdeJongen op Positie gebedsgenezer Zijlstra aangetast
- Jan Bontje op Positie gebedsgenezer Zijlstra aangetast
- Jan Bontje op Demonstreren in Amsterdam op 30 april mag
- Disclaimer De Vrije Gedachte doet haar uiterste best om te achterhalen waar eventuele rechthebbenden te vinden zijn. Helaas is onze expertise soms niet toereikend om alle foto's aan een fotograaf te verbinden. Mocht het zo zijn dat u niet eens bent de gepubliceerde foto, neem dan contact op met De Vrije Gedachte via info@devrijegedachte.nl. Na overleg wordt de foto verwijderd.


